URPÍN CITY RESIDENCE

Kategória hotela: Garni hotel ***

Apartmánový dom URPÍN CITY RESIDENCE - otvorený 1. novembra 2005 - nachádza sa v centre mesta Banská Bystrica, vo vzdialenosti približne 5 minút chôdze od historického jadra a 10 minút chôdze od nákupného centra „Europa Shopping Center“. V bezprostrednej blízkosti hotela je Múzeum Slovenského Národného Povstania, Štátna opera JGT a zreštaurované časti bývalého mestského hradu (ďalšie zaujímavé miesta nájdete v časti Okolie). Svojou polohou je hotel v kombinácii s vysokým štandardom služieb vhodným miestom na dovolenku alebo pracovný pobyt.

V hoteli URPÍN CITY RESIDENCE poskytujeme ubytovanie krátkodobého a dlhodobého charakteru v 27 izbách rozdelených do 4 kategórií:

  • STUDIO-ECONOMY                                                                                                 
  • COMFORT - STUDIO                                                     
  • COMFORT
  • STUDIO - SUPERIOR

 

Pre hostí máme pripravené ubytovanie s výhodami hotelovej izby alebo pohodlného apartmánu s kuchynkou. Všetky izby sú zariadené v modernom, útulnom štýle a uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Raňajky, kávu alebo miešané nápoje si môžete dať v hotelovej kaviarni. Hotel disponuje vynikajúcimi možnosťami pre organizovanie školení, seminárov a ďalších vzdelávacích a spoločenských udalostí v zasadacej miestnosti s kapacitou do 25 miest.

Pobyt Vám spríjemní kvalifikovaný personál.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Personál hotela URPÍN CITY RESIDENCE