Hotel Urpin City Residence je situovaný v historickom centre Banskej Bystrice, len 150 m od hlavného námestia a zároveň pár minút od nákupného centra EUROPA. Je ideálny pre obchodných cestujúcich, biznismenov, ale aj pre ľudí, ktorí prišli do Banskej Bystrice za relaxom, zábavou alebo nákupmi.

V moderných a priestranných štúdiách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a plne vybavená kuchynka, súčasťou niektorých izieb je aj balkón.

personal urpin
Garni Hotel
kaviaren hotel urpin city
kaviaren hotel urpin city
kaviaren hotel urpin city

Náročnejším hosťom určite odporúčame úplne nové izby De Luxe s najmodernejším zariadením.

Zaujímavé miesta v okolí hotela

Mesto Banská Bystrica a blízke okolie hotela ponúka široké možnosti kultúrneho, športového vyžitia, ale aj zábavy či gurmánskych zážitkov. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na recepcii hotela.

personal urpin
park Lux

Kúsok Talianska pár krokov od hotela

Stačí prejsť pár krokov a ocitnete sa v nádhernom historickom centre mesta s niekoľkými kostolíkmi a vežami. Dominantou mesta je 20m vysoká šikmá Hodinová veža zo 16. storočia, z ktorej je nádherný panoramatický výhľad na mesto a okolie. V blízkosti veže sú historické budovy bývalého mestského hradu, z ktorých najznámejší je Barbakan či Kostol Nanebovzatia Panny Márie.

personal urpin
Šikmá veža
 • STUDIO ECONOMY

  Izba Studio-Economy je menšia ale veľmi útulná izba orientovaná do dvora hotela. Svojim vybavením s kuchynkou je vhodná aj na dlhodobejší pobyt.

 • STUDIO COMFORT

  Izba Studio-Comfort je štandardná dvoj- alebo jednolôžková izba s balkónom orientovaná do ulice, ktorá je navyše vybavená kuchynkou.

 • STUDIO SUPERIOR

  Izba Studio-Superior je priestranná izba s balkónom orientovaná buď do dvora alebo na ulicu. Svojim vybavením je určená aj k dlhodobému pobytu hostí. Izba disponuje plne vybavenou kuchyňou s chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

 • SAFFRON

  Izba Saffron je komfortná a priestranná izba s ručne robenou slovenskou posteľou amerického typu, ktorá poskytne hosťom pohodlný spánok.

 • DE LUXE

  Izby De Luxe sú nové izby vybudované v roku 2018. Hosťom poskytujú ten najvyšší komfort nie len počas pracovných ciest.