studio economy

STUDIO ECONOMY

Izby Studio-Economy sú menšie, no veľmi obľúbené izby našich hostí orientované do dvora hotela. Svojim vybavením s kuchynkou sú vhodné aj na dlhodobejší pobyt.

studio comfort

STUDIO COMFORT

Izba Studio-Comfort je štandardná dvoj- alebo jednolôžková izba s balkónom orientovaná do ulice, ktorá je navyše vybavená kuchynkou.

studio superior

STUDIO SUPERIOR

Izba Studio-Superior je priestranná izba s balkónom orientovaná buď do dvora alebo na ulicu. Svojim vybavením je určená aj k dlhodobému pobytu hostí. Izba disponuje plne vybavenou kuchyňou s chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

saffron

SAFFRON

Izba Saffron je komfortná a priestranná izba s ručne robenou slovenskou posteľou amerického typu, ktorá poskytne hosťom pohodlný spánok.

DE LUXE DOUBLEROOM

Izby De Luxe Doubleroom sú nové izby vybudované v roku 2018. Hosťom poskytujú ten najvyšší komfort nie len počas pracovných ciest. Každá z izieb ponúka hosťom priestranný pracovný stolík a širokouhlý televízor. V ponuke máme priestranné dvojlôžkové izby s komfortným sedením alebo menšie dvojlôžkové izby tohto typu.

deluxe

DE LUXE BEZBARIÉROVÁ

Izba De Luxe Doubleroom – bezbariérová je nová izba vybudovaná v roku 2018. Imobilným hosťom poskytuje komfort a priestor. Samozrejmosťou tejto izby sú nadštandarde široké vstupné dvere a bezbariérová kúpeľňa.

deluxe

DE LUXE SINGLEROOM

Izby De Luxe Single room sú úplne nové izby vybudované v roku 2018. Hosťom poskytujú ten komfort nie len počas pracovných ciest. Každá z izieb ponúka hosťom priestranný pracovný stolík a širokouhlý televízor.

deluxe

DE LUXE SUITE

Moderný mezonetový apartmán s 3 spálňami sa nachádza na najvyššom poschodí hotela Urpín. Ponúka priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou s jedálenským stolom a terasu s výhľadom na historické centrum Banskej Bystrice.

deluxe